O SPOLOČNOSTI

Inžinierska kancelária GEBER + MÜLLER bola založená v roku 1972. Horst Geber a Rudolf Müller spoločnosť riadili až do roku 2002.
des bürgerlichen Rechts, die von Herrn Horst Geber und Herrn Rudolf Müller getragen wurde.

  • Po odchode Horsta Gebera do dôchodku pokračoval Rudolf Müller v riadení firmy ako jediný majiteľ.
  • V roku 2007 firma zmenila štatút na spoločnosť s ručením obmedzeným, ktorú naďalej viedol Rudolfom Müllerom ako konateľ.
  • V roku 2012 bol vymenovaný za generálneho riaditeľa André Erdel.
  • Ralph Wolter stal tretím generálnym riaditeľom o tri roky neskôr.
  • V roku 2016 zmenila kancelária svoje meno na GMP INGENIEURE pod vedením partnerov Rudolfa Müllera, Andrého Erdela a Ralpha Woltera.
  • Na začiatku roka 2017 odišiel po 36 rokoch úspešnej práce generálneho riaditeľa zo spoločnosti GMP INGENIEURE Dipl.-Ing. Rudolf Müller.
  • V roku 2017 bola otvorená pobočka v Trier-i.
  • Od roku 2020:Otvorenie pobočky na Slovensku

Náš nadštandardne efektívny tím tvorí 18 vysokokvalifikovaných zamestnancov:

Vedenie

Dipl.-Ing. Ralph Wolter

VEDENIE

Poradenský inžinier VBI

+49 6851 – 9310 – 0
wolter@gmp-ing.de

Dipl.-Ing. André Erdel

VEDENIE

Poradenský inžinier VBI

+49 6851 – 9310 – 0
erdel@gmp-ing.de

ZAMESTNANCI

Petra Heß
Petra Heßsekretariát
+49 6851 – 9310 – 30
hess@gmp-ing.de
Sandra Schneider
Sandra Schneidersekretariát
+49 6851 – 9310 – 30
schneider@gmp-ing.de
Armin Maurer
Armin MaurerDipl.-Ing. (FH)
+49 6851 – 9310 – 16
maurer@gmp-ing.de
Lukáš Gurín
Lukáš GurínM.Eng.
+49 6851 – 9310 – 15
gurin@gmp-ing.de
Paul Küster
Paul KüsterM.Sc.
+49 6851 – 9310 – 13
kuester@gmp-ing.de
Wolfgang Lück
Wolfgang LückDipl.-Ing. (FH) Konstrukteur
+49 6851 – 9310 – 12
lueck@gmp-ing.de
Lars Gebhardt
Lars GebhardtVedúci oddelenia technickej a výkresovej dokumentácie
+49 6851 – 9310 – 21
gebhardt@gmp-ing.de
Svenja Buschauer
Svenja BuschauerKonštruktér/-ka
+49 6851 – 9310 – 24
buschauer@gmp-ing.de
Franz-J. Schmitting
Franz-J. SchmittingKonštruktér/-ka
+49 6851 – 9310 – 20
schmitting@gmp-ing.de
Manuela Biehl
Manuela BiehlKonštruktér/-ka
+49 6851 – 9310 – 22
biehl@gmp-ing.de
Jannik Buddrus
Jannik BuddrusKonštruktér/-ka
+49 6851 – 9310 – 11
buddrus@gmp-ing.de
Katrin Kowalewski
Katrin KowalewskiKonštruktér/-ka
+49 6851 – 9310 – 27
kowalewski@gmp-ing.de

Daniel Karol

PROKURISTA A KONTAKNÁ OSOBA PRE KANCELÁRU NA SLOVENSKU

Konštruktér/-ka

+49 6851 – 9310 – 19
karol@gmp-ing.de

 Marek Pulščák
Marek PulščákKonštruktér/-ka a kontakná osoba pre kanceláru na slovensku
+49 6851 – 9310 – 19
pulscak@gmp-ing.de
Kevin Loff
Kevin LoffM.Eng. Büroleiter Standort Trier
+49 651 – 6998 30 91
loff@gmp-ing.de
Luca Sebastian
Luca Sebastianučeň – kreslič stavebných konštrukcií
+49 6851 – 9310 23
sebastian@gmp-ing.de
Hong Sam Hau
Hong Sam Hauučeň – kreslič stavebných konštrukcií
hau@gmp-ing.de

Der Einsatz von modernster Hard- und Software ist für uns selbstverständlich.